Kontakta Ewa Hägglund Skatte- och Redovisningskonsult AB.

Vi berättar gärna mer om företaget, våra tjänster inom ekonomi och administration samt rådgivning och utbildningar. Välkommen att kontakta oss på Ewa Hägglund Skatte- och Redovisningskonsult AB.

Tel: 060-61 61 80
E-post: info@ewahagglund.se

 

Lena Svensson

Reception/Administration

Tel: 060 – 66 11 19
E-post: lena.svensson@ewahagglund.se

Cecilia Sandberg

Reception/Administration

Tel: 060 – 61 61 80
E-post: cecilia.sandberg@ewahagglund.se

Marianna Johnsson Hägglund

Verksamhetsansvarig, auktoriserad lönekonsult

Tel: 060 – 66 11 24
E-post: mjh@ewahagglund.se

Patrik Persson

Redovisningsekonom

Tel: 060-606 66 52
E-post: patrik.persson@ewahagglund.se

Tobias Rösblad

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 060 – 66 11 28
E-post: tobias.rosblad@ewahagglund.se

Linda Krantz

Redovisningsekonom

Tel: 060 – 66 11 25 
E-post: linda.krantz@ewahagglund.se

Mona Eriksson

Redovisningsekonom

Tel: 060 – 66 11 21
E-post: 
mona.eriksson@ewahagglund.se

Emelie Disby

Redovisningsekonom

Tel: 060 – 66 11 29
E-post: 
emelie.disby@ewahagglund.se

Mia Viitala

Redovisningsekonom

Tel: 060 – 66 11 22
E-post: mia.viitala@ewahagglund.se

Ida Nylander

Redovisningsekonom

Tel: 060-66 11 27
E-post: ida.nylander@ewahagglund.se

Ewa Hägglund

Ägare, skatterådgivare och auktoriserad redovisningskonsult

E-post: ewa.hagglund@ewahagglund.se